Loděnice Sparta Praha

U ledáren 80
Praha 4 – Braník
147 00, Czech Republic

Č. ú. 107-1293710237/0100

Loděnice KK Sparta Praha

Všichni naši trenéři mají
trenérskou licenci 

Ilona Voženílková
+ 420 602 516 272

Jsem bývalá reprezentantka ČR a účastnice mezinárodních regat. Jako spoluzakladatelka tréninkové skupiny benjamínků při sředisku vrcholového sportu dospělých, jsem působila v oddíle USK Praha. Poté jsem se navrátila zpět do oddílu Sparty Prahy, kde jsem vedla SCM a SpS. V současné době působím jako hlavní trenér Kanoistického Klubu Sparta Praha a člen výboru. Obě mé děti se kanoistice aktivně věnovaly.

Jan Andrlík
+ 420 734 748 449

Vedoucí trenér družstva starších žáků - juniorů a  člen výboru.

Eliška Kopanicová

Trenérka skupiny benjamíků a naše pravá pomocná ruka.
Proč kanoistika? Máme super kolektiv! Baví mě většina času strávená na vodě, ve vodě či u vody. Zároveň mě baví a naplňuje práce s dětmi.

Lukáš Trefil

Trenér skupiny žáků. Lukáš je bronzový olympijský medailista z Letních olympijských her 2012 v Londýně na čtyřkajaku

Kristýna Počinková

Od dětství se aktivně věnuji sportům na vodě. V současné době jsem trenér nejmladší skupiny benjamíků a začátečníků. Při přípravě začátečníků jsem ta, která dbá na správné provedení techniky pádlování a cviků včetně kompenzace. 

Zdenda Kopanica

Zdenda je trenér skupiny žáků.

Nela Křivanová
+ 420 776 467 624

U vody jsem více jak 19 let. Jsem bývalá reprezentantka ČR a účastnice ME. V oddíle se starám především o granty a připravuji nejmladší závodníky.

Lukáš Zadražil

Trenér skupiny juniorů.

Anežka Zadražilová

Trenérka skupiny žáků a juniorů.

Miroslav Krejčí

Kanoista a trenér skupiny benjamínků.

Lucka Zavřelová

Lucka je trenérka skupiny Benjamínků.

Aneta Veselá

Kanoistiku jsem začala dělat v 9 letech a aktivně jsem se ji věnovala až do 20 let a za mě jsem si lepší sport vybrat nemohla. Kanoistika je různorodá, v zimě na vodě nejezdíme, ale chodíme třeba na běžky nebo plavat, takže kromě pádlování se člověk naučí i jiné. Chodit do loděnice ale není jen tvrdá dřina. Jsou to přátelé, rodina a neskutečně moc zážitků a srandy. Se mnou si užijete “srandu” nejčastěji při běhu, hlavně kopečků, ale samozřejmě i na vodě. :)

Barbora Veselá

Kanoistika a trénování mě baví například proto, že v dětech posiluje jejich pevnou vůli,disciplínu a přátelství které nám zůstanou po cely život.

Renata Sobíšková

Trenérka Benjamínků

Jiří Šindelář

Předseda oddílu

Spojte se s námi